В центре внимания

13 областей України почали опалювальний сезон – Мінрегіонбуд

13 областей України почали опалювальний сезон – Мінрегіонбуд

У Міністерстві регіонального розвитку, будівництва і житлово-комунального господарства повідомляють, що місцева влада у 13 областях України заявила про початок опалювального сезону. Про це повідомляє Урядовий портал з посиланням на заступника міністра Мінрегіонбуду Едуарда Кругляка.

«Зараз в країні спостерігається різке зниження середньодобової температури повітря і відповідно до Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету міністрів України від 21 липня 2005 року № 630, рішення про початок опалювального сезону лежить на органах місцевої виконавчої влади. Станом на 8 жовтня відповідні рішення ухвалені в 13 областях України», – повідомив Едуард Кругляк.

За його словами, показники підготовки сфери ЖКГ України до опалювального сезону свідчать про технічну готовність.
«Готове до осінньо-зимового періоду й теплове та водопровідно-каналізаційне господарство України», – сказав Кругляк.

Сьогодні столична влада заявила, що з 10 жовтня комунальні служби розпочнуть подачу теплоносія в житлові будинки Києва, в соціальні об’єкти тепло почали подавати на початку тижня.

В Україні опалювальний сезон стартує, щойно середньодобова температура повітря знижується до восьми градусів протягом трьох днів.

Вы не поверите! Как такое вообще возможно?!

Читайте также
Поделиться ссылкой ВКонтакте Поделиться ссылкой в Facebook Поделиться ссылкой в Twitter Поделиться новостью в ЖЖ Поделиться ссылкой в Моем Мире Поделиться ссылкой в Одноклассниках

11.10.2015 9:51 | Ольга Глазурина

Поиск:

Поиск по сайту
Экономические сводки Украины
Деньги в Украине ВКонтакте
Деньги в Украине в Facebook
Деньги в Украине в Твиттере
Деньги в Украине в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Деньги в Украине
Любое копирование материалов с сайта dengiua.com без указания обратной активной гиперссылки на источник запрещено.