В центре внимания

Безпружинні матраци - комфортний сон для кожного

На ринку матрацних виробів особливою популярністю сьогодні користуються безпружинні моделі. Такі варіанти відрізняють довговічність, практичність, зручність зберігання і транспортування. Також ці вироби легко підлаштовуються під вигини тіла, забезпечуючи користувачеві максимум комфорту. Проте, перш ніж купити безпружинний матрац Київ це буде або будь-який інший населений пункт, особливу увагу слід приділити матеріалам наповнення.

Як вибрати наповнювача для матраца?

Безпружинні матраци - комфортний сон для кожногоМодельний ряд безпружинних матраців украй великий, і це може стати проблемою для покупця. Щоб полегшити процес вибору виробу, важливо ознайомитися з особливостями наповнювачів :

  • Койра кокоса. Натуральний, екологічно чистий наповнювач, що надає матрацу жорсткість.
  • Латекс. Природний матеріал, завдяки якому матрац стає еластичним і пружним.
  • Кінський волос. Цей матеріал також є натуральним і рекомендований людям, що страждають захворюваннями суглобів.
  • Водорості. Наповнювач використовується не так часто і зазвичай є присутнім у складі середньо жорстких матраців.
  • Бавовна. Універсальний матеріал, відповідний для використання у будь-який сезон. За допомогою бавовни можна легко створити комфортний мікроклімат, наближений до природних умов.
  • Меморі Фоам. Ортопедична піна, здатна "запам'ятовувати" контури тіла користувача і підлаштовуватися під них. Цей наповнювач відрізняє велику кількість перфорацій, що забезпечує рівномірний розподіл навантаження по периметру спального місця.

Види ортопедичних матраців

Модельний ряд ортопедичних виробів украй великий. Виробники пропонують моделі для дітей і дорослих в самих різних цінових категоріях. Вражає і вибір розмірів : у продажу представлені як компактні, так і великі матраци "кинг-сайз". Якщо розмірна сітка не влаштовує покупця, він завжди може замовити матрац по індивідуальних розмірах.

Наостанок приведемо прості, але дієві поради від консультантів інтернет магазину magdek.com.ua по вибору матраців :

  • Рекомендуємо вибирати ортопедичні матраци зі знімним чохлом. Вони значно зручніше в пранні і чищенні, і довше зберігають первинний вид.
  • Також звернете увагу на граничне навантаження виробу: якщо допустима вага буде перевищена, матрац прослужить значно менше заявленого виробником терміну.
  • Щоб виріб не став притулком для хвороботворних мікробів і грибка, вибирайте моделі з антибактеріальним просоченням.
Читайте также
Поделиться ссылкой ВКонтакте Поделиться ссылкой в Facebook Поделиться ссылкой в Twitter Поделиться новостью в ЖЖ Поделиться ссылкой в Моем Мире Поделиться ссылкой в Одноклассниках

09.01.2022 20:22 | Ольга Глазурина

Поиск:

Поиск по сайту
Экономические сводки Украины
Деньги в Украине ВКонтакте
Деньги в Украине в Facebook
Деньги в Украине в Твиттере
Деньги в Украине в Google+
Все права защищены © 2001-2022 Деньги в Украине
Любое копирование материалов с сайта dengiua.com без указания обратной активной гиперссылки на источник запрещено.