В центре внимания

BMW випустить 9 нових електрокарів

BMW випустить 9 нових електрокарів

Виробник BMW представив план по електрифікації модельного ряду, в якому до 2030 року з’являться дев’ять нових електромобілів.

Про це пише Autocar.

Відповідно до плану, який отримав назву Power of Choice, компанія BMW має намір протягом найближчих 10 років реалізувати понад 7 млн ​​гібридних і повністю електричних машин, включаючи і бренд MINI. Тобто, баварська марка до 2030 року планує стати лідером в сегменті електромобілів, де її конкурентами є такі бренди, як Audi, Jaguar, Lexus, Mercedes-Benz і Tesla.

Серед майбутніх електричних новинок компанії BMW можна назвати купе i4, серійну версію концепту iNext, яка отримає позначення iX. Пізніше з’явиться електричний кросовер на базі X1 – iX1 і нові електромобілі i5 і i7, які перетворяться на флагманів електричної лінійки бренда.

Крім того, під логотипом марки MINI, яка належить BMW, випустять також два нових електрокара. Новинки базуватимуться на актуальних шасі компанії – FAAR і CLAR.

Источник

Читайте также
Поделиться ссылкой ВКонтакте Поделиться ссылкой в Facebook Поделиться ссылкой в Twitter Поделиться новостью в ЖЖ Поделиться ссылкой в Моем Мире Поделиться ссылкой в Одноклассниках

13.09.2020 2:20 | Ольга Глазурина

Поиск:

Поиск по сайту
Экономические сводки Украины
Деньги в Украине ВКонтакте
Деньги в Украине в Facebook
Деньги в Украине в Твиттере
Деньги в Украине в Google+
Все права защищены © 2001-2020 Деньги в Украине
Любое копирование материалов с сайта dengiua.com без указания обратной активной гиперссылки на источник запрещено.