В центре внимания

Долар по 24 перетворять на долар по 8, – нардеп

Долар по 24 перетворять на долар по 8, – нардеп

Цікавий законопроект розглядали у парламенті. Якщо у хворого температура, то не треба лікувати причини її виникнення, потрібно «поправити термометр». Автори законопроекту пропонують дозволити не відносити банк до проблемних або неплатоспроможних у випадку невиконання вимог до його «здоров’я», якщо виправити «градусник» та рахувати відповідні показники «здоров’я» правильно.

Про це розповідає нардеп, економіст Віктор Пінзеник.

Ідеться про те, щоб користуватися для цих цілей обмінним курсом долара, що склався до девальвації національної валюти (8 грн). Чарівним помахом арифметичних маніпуляцій хворий банк враз стане здоровим. Із тексту законопроекту точно незрозуміло і про яку зміну курсу йдеться.

А пригадаймо, що на момент введення гривні курс складав 1,88 грн за долар. Може, його використати? А, може, згадаємо радянські часи, коли мудрі голови встановили: за долар – не більше 60 з чимось копійок?

Якщо банк має валютні зобов’язання перед вкладником в доларах, то хіба від запропонованої арифметики ці зобов’язання у 24 грн за кожен долар враз стануть 8? І хіба від цього банк стає здоровим?

Поки що законопроект не прийнято («за» – 169). Але і не відхилено, бо рішення приймалося в режимі мало кому зрозумілого сигнального голосування. А в такому режимі голосування спроби провести цей закон можуть робити ще не один раз.

Как вообще можно снимать ТАКОЕ?!

Читайте также
Поделиться ссылкой ВКонтакте Поделиться ссылкой в Facebook Поделиться ссылкой в Twitter Поделиться новостью в ЖЖ Поделиться ссылкой в Моем Мире Поделиться ссылкой в Одноклассниках

14.11.2015 20:31 | Ольга Глазурина

Поиск:

Поиск по сайту
Экономические сводки Украины
Деньги в Украине ВКонтакте
Деньги в Украине в Facebook
Деньги в Украине в Твиттере
Деньги в Украине в Google+
Все права защищены © 2001-2024 Деньги в Украине
Любое копирование материалов с сайта dengiua.com без указания обратной активной гиперссылки на источник запрещено.