В центре внимания

Двокімнатна квартира в Києві до $ 40 000 стала реальністю

Двокімнатна квартира в Києві до $ 40 000 стала реальністю

Незважаючи на запевнення багатьох експертів, що ринок нерухомості Києва вже досяг «дна», вартість квартир продовжує знижуватися. Наприклад, за останні 2 роки ціни на двокімнатні квартири в Києві просіли більш ніж на 30%.

Якщо в листопаді 2013 року середня мінімальна вартість двокімнатної квартири була зафіксована на рівні $ 62 500, то два роки потому середня мінімальна вартість - $ 43 000. І це не межа, тому що на ринку вже є об'єкти дешевше $ 40 000.

Покупець визначає, скільки він готовий і здатний заплатити за квартиру. Погоджуватися з цим чи ні - це вибір власника. Власники приймають рішення, виходячи з власних переконань і цілей: як терміново необхідно продати квартиру, скільки клієнтів зацікавлені в покупці їх об'єкта. Впливає і психологічний фактор - чи готовий власник продати житло на кілька тисяч доларів дешевше, ніж воно коштувало півроку тому.

Низька активність покупців змушує власників нерухомості на вторинному ринку поступово знижувати вартість. Таким чином, у листопаді з’явилися пропозиції двокімнатних квартир вже навіть за $ 35 000- $ 37 000.

Как вообще можно снимать ТАКОЕ?!

Читайте также
Поделиться ссылкой ВКонтакте Поделиться ссылкой в Facebook Поделиться ссылкой в Twitter Поделиться новостью в ЖЖ Поделиться ссылкой в Моем Мире Поделиться ссылкой в Одноклассниках

14.11.2015 16:51 | Ольга Глазурина

Поиск:

Поиск по сайту
Экономические сводки Украины
Деньги в Украине ВКонтакте
Деньги в Украине в Facebook
Деньги в Украине в Твиттере
Деньги в Украине в Google+
Все права защищены © 2001-2024 Деньги в Украине
Любое копирование материалов с сайта dengiua.com без указания обратной активной гиперссылки на источник запрещено.