В центре внимания

Експерти пророкують гривні проблеми

Експерти пророкують гривні проблеми

Через небажання Парламенту розглянути законопроект про конвертацію валютних кредитів у гривню, кількість неплатежів збільшиться до неможливого.

Таку думку висловили фінансові експерти в опитуванні, проведеному "Вістями".

Раніше з'явилося повідомлення про те, що валютні позичальники зможуть сплачувати валютні кредити за курсом, який діяв на той момент, коли проводилася позика. Зараз всі застигли в очікуванні радісних змін, швидше за все, виплати припинять навіть ті, хто сплачував вчасно. Замислюватися про штрафи ніхто не стане, так як з'явилася надія перевести кредити в гривневий еквівалент за курсом 5 грн. за 1 дол. або 8 грн. за 1 дол. Через затримки з виплатами банки будуть відчувати труднощі з поверненням валютних депозитів вкладникам. Що в свою чергу призведе до тиску на гривню, заявив Василь Невмержицький, радник голови правління Євробанку.

Законопроект, який ніяк не прийме ВР, свідчить, що банк зобов'язаний провести конвертацію на вимогу позичальника без підвищення процентної ставки.

Повышения пенсий не будет ближайшие полтора года:

Читайте также
Поделиться ссылкой ВКонтакте Поделиться ссылкой в Facebook Поделиться ссылкой в Twitter Поделиться новостью в ЖЖ Поделиться ссылкой в Моем Мире Поделиться ссылкой в Одноклассниках

23.05.2015 23:01 | Ольга Глазурина

Поиск:

Поиск по сайту
Экономические сводки Украины
Деньги в Украине ВКонтакте
Деньги в Украине в Facebook
Деньги в Украине в Твиттере
Деньги в Украине в Google+
Все права защищены © 2001-2020 Деньги в Украине
Любое копирование материалов с сайта dengiua.com без указания обратной активной гиперссылки на источник запрещено.