Кривенко: українці залишаться без субсидій

Прийнятий в першу читанні Закон про зниження ренти на видобуток газу руйнує всю систему субсидій і навпаки збільшить ціну газу для населення. Фракція "Батьківщина" підіграла газовим олігархам.
Таку заяву зробив депутат фракції "Народний фронт", член Комітету з питань економічної політики Вадим Кривенко.
"Прийняття законопроекту про зниження ренти на газ повністю руйнує систему пільг, систему знижки при його споживанні менше 200 кубів - так званого соціального споживання. Людина, яка споживає небагато газу - 200-300 кубів - після ухвалення закону Юлії Тимошенко отримує знижку на газ десь приблизно трохи більше 10%, але при цьому лишається без субсидій і соціального споживання", - повідомив він.
Нардеп додав, що гроші на субсидії бралися від рент на видобуток газу, тепер кошти черпати не буде звідки.
Вы не поверите! Как такое вообще возможно?!
- Польский код 95: как получить квалификацию и начать работать в Европе
- Криптокошелек Gem: Блокчейн-будущее в вашем кармане
- A Peugeot 306 titka: otthoni szerelés, egy kis türelemmel
- Вильнер сделал свой самый смелый интерьер Porsche для этого 911 Cabriolet
- Профессиональный подход к налоговым проверкам: секреты успеха
11.10.2015 22:07 | Ольга Глазурина
