В центре внимания

Кабмін подав зміни до бюджетного пакету. Більшість стосується пенсій

Кабмін подав зміни до бюджетного пакету. Більшість стосується пенсій

Кабінет міністрів вніс на розгляд парламенту зміни до Податкового, Бюджетного і Митного кодексів. Про це повідомляється на сайті парламенту.

Зокрема, зміни до Бюджетного кодексу передбачають створення механізму додаткового розподілу і перерозподілу Кабміном загальних обсягів субвенцій між місцевими бюджетами.

Змінами до митного і податкового кодексів працівникам відповідних органів пропонують не платити пенсії, якщо вони працюють.

Також зареєстровано законопроект "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення", який, зокрема, передбачає, поетапне підвищення на 5 років пільгового пенсійного віку для жінок та збільшення страхового стажу для осіб, які мають право на пільгову пенсію; поетапне підвищення на 5 років страхового стажу, необхідного для призначення пенсії за вислугу років; виплату працюючим пенсіонерам 85% їхньої пенсії, а також скасування виплати пенсії тим працюючим пенсіонерам, які мають право спецпенсію (нардепам, суддям, прокурорам та деяким держслужбовцям).

Окремим законопроектом "Про внесення змін до статей 165 і 252 Податкового кодексу України" пропонується збільшити тарифи на газ. "Економічна ситуація країни в даний час викликає необхідність у збільшенні тарифів на газ природний, який реалізується для потреб населення, а також підтримки внутрішньо переміщених осіб... Пропонується збільшити ставку рентної плати з 20% до 70%", - йдеться у пояснювальній записці до законопроекту. Водночас зазначається, що реалізація законопроекту дозволить залучити у 2015 році до державного бюджету близько 9 млрд гривень.

Читайте также
Поделиться ссылкой ВКонтакте Поделиться ссылкой в Facebook Поделиться ссылкой в Twitter Поделиться новостью в ЖЖ Поделиться ссылкой в Моем Мире Поделиться ссылкой в Одноклассниках

25.02.2015 8:45 | Ольга Глазурина

Поиск:

Поиск по сайту
Экономические сводки Украины
Деньги в Украине ВКонтакте
Деньги в Украине в Facebook
Деньги в Украине в Твиттере
Деньги в Украине в Google+
Все права защищены © 2001-2020 Деньги в Украине
Любое копирование материалов с сайта dengiua.com без указания обратной активной гиперссылки на источник запрещено.