В центре внимания

Коли виплатять більші пенсії — залишився «нюанс»

Коли виплатять більші пенсії — залишився «нюанс»

Пенсійний фонд готовий до виплати підвищених соціальних виплат, ініційованих урядом з 1 вересня 2015 року. Мінімальна пенсія за віком підвищиться з 949 до 1074 гривень для 7,6 мільйона українських пенсіонерів. Це вплине й на розмір пенсійних виплат іншим категоріям громадян. Зокрема, на доплати за понаднормовий стаж, надбавки учасникам бойових дій, інвалідам війни та деяким іншим.

Проте розмір цього підвищення буде індивідуальним для кожного пенсіонера й залежатиме від стажу та обсягу заробітної плати, з якої розраховували ці виплати. Такі підвищення стосуватимуться не менш як кількох мільйонів пенсіонерів. Про це заявив під час брифінгу перед початком прямої телефонної лінії Кабінету Міністрів голова правління Пенсійного фонду Олексій Зарудний.

— Пенсійний фонд вже провів усю необхідну підготовчу організаційно-технічну роботу, щоб наші пенсіонери отримали виплати в нових розмірах. І буквально впродовж кількох днів після того, як Верховна Рада ухвалить зміни до закону про Державний бюджет, Пенсійний фонд забезпечить виплату пенсій у нових розмірах, якщо буде необхідно, то за додатковими відомостями. Людям, які отримають свої пенсії до моменту прийняття рішення, кошти обов’язково перерахують і виплатять, — наголосив Олексій Зарудний.

Сухое мясо из Японии, вы глазам не поверите!

Читайте также
Поделиться ссылкой ВКонтакте Поделиться ссылкой в Facebook Поделиться ссылкой в Twitter Поделиться новостью в ЖЖ Поделиться ссылкой в Моем Мире Поделиться ссылкой в Одноклассниках

07.09.2015 1:53 | Ольга Глазурина

Поиск:

Поиск по сайту
Экономические сводки Украины
Деньги в Украине ВКонтакте
Деньги в Украине в Facebook
Деньги в Украине в Твиттере
Деньги в Украине в Google+
Все права защищены © 2001-2019 Деньги в Украине
Любое копирование материалов с сайта dengiua.com без указания обратной активной гиперссылки на источник запрещено.