В центре внимания

Кожному третьому українцю на пенсію сподіватися не слід

Кожному третьому українцю на пенсію сподіватися не слід

Третина українських чоловіків не доживає до свого 60-річчя. Про це на прес-конференції поінформувала директор Національного інституту демографії та соціальних досліджень імені М.В. Птухи НАН України Елла Лібанова, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«У нас сьогодні третина не доживає до 60 років. Це просто жахливий показник. У нас – 286 з тисячі, у Польщі – 180, а у Швеції – 70. Тобто ось стільки ми втрачаємо з кожної тисячі чоловіків працездатного віку. Ми мусимо це змінити», – сказала Лібанова.

Водночас вона зазначила, що ситуація з дитячою та материнською смертністю поліпшилася. Так, протягом останніх десяти років майже удвічі зменшився рівень смертності серед дітей до одного року – з 14,7 до 7,8 на 1 тисячу народжених, серед дітей віком до 5 років - з 16 до 9,3.

Протягом 2000-2015 років показник материнської смертності також суттєво знизився – з 24,7 до 15,2 на 100 тисяч народжених живими.

Але, додала експерт, українці мають проблеми зі здоров'ям. Так, 40% дорослого населення, включаючи жінок репродуктивного віку, має принаймні одну хронічну хворобу.

Читайте также
Поделиться ссылкой ВКонтакте Поделиться ссылкой в Facebook Поделиться ссылкой в Twitter Поделиться новостью в ЖЖ Поделиться ссылкой в Моем Мире Поделиться ссылкой в Одноклассниках

07.07.2015 19:35 | Ольга Глазурина

Поиск:

Поиск по сайту
Экономические сводки Украины
Деньги в Украине ВКонтакте
Деньги в Украине в Facebook
Деньги в Украине в Твиттере
Деньги в Украине в Google+
Все права защищены © 2001-2020 Деньги в Украине
Любое копирование материалов с сайта dengiua.com без указания обратной активной гиперссылки на источник запрещено.