В центре внимания

Мінфін не відновить соцвиплати жителям окупованих територій, незважаючи на рішення суду

Мінфін не відновить соцвиплати жителям окупованих територій, незважаючи на рішення суду

Попри рішення Вищого адміністративного суду, Міністерство фінансів не планує відступати від раніше схваленого підходу щодо замороження соцвиплат мешканцям окупованої частини Донбасу. Це випливає із дописів першого заступника міністра фінансів Ігоря Уманського у Фейсбуці.

«Найпарадоксальніше, що рішення «іменем України»!.. Не з поліції потрібно було все ж починати… Поки в суді можна отримати будь-яке (!) рішення, всі інші системи/реформи/закони… не мають ніякого значення.

<…> Саме я ініціював тоді ці обмеження і те рішення КМУ. І не збираюся від цього відступати», — зазначив І. Уманський.

Нагадаємо, в п’ятницю Вищий адміністративний суд України (ВАСУ) підтвердив рішення Окружного адмінсуду м. Києва та Київського апеляційного адміністративного суду, які зобов’язали Кабмін та Мінфін відновити соцвиплати для жителів окупованої частини Донбасу.

Соцвиплати жителям окупованої частини Донбасу уряд зупинив постановою від 7 листопада 2014 року. Передбачалося, що вони поновляться після повернення окупованої частини Донеччини і Луганщини під контроль офіційного Києва.

Вы не поверите! Как такое вообще возможно?!

Читайте также
Поделиться ссылкой ВКонтакте Поделиться ссылкой в Facebook Поделиться ссылкой в Twitter Поделиться новостью в ЖЖ Поделиться ссылкой в Моем Мире Поделиться ссылкой в Одноклассниках

18.10.2015 17:51 | Ольга Глазурина

Поиск:

Поиск по сайту
Экономические сводки Украины
Деньги в Украине ВКонтакте
Деньги в Украине в Facebook
Деньги в Украине в Твиттере
Деньги в Украине в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Деньги в Украине
Любое копирование материалов с сайта dengiua.com без указания обратной активной гиперссылки на источник запрещено.