В центре внимания

Нараховувати субсидію на комунальні послуги тепер будуть за новими правилами

Нараховувати субсидію на комунальні послуги тепер будуть за новими правилами

У Київській адміністрації анонсували зміни до постанови Кабінету міністрів.

Незабаром нові правила має затвердити уряд. Після цього компенсацію тарифів ЖКГ надаватимуть за спрощеними умовами. Зокрема, суму доходів вираховуватимуть самі соціальні працівники, а заявник має лише написати в заяві назву організації, де працює. Тоді як раніше треба було вказати суму доходів без урахування податку з доходів фізичних осіб та джерело доходів.

Також, за бажанням громадян, субсидію можуть нараховувати на основі сукупного доходу осіб за три місяці. В нього не входить сплачені аліменти, соціальні виплати учасникам АТО, допомога при народженні дитини. Отримати субсидію теоретично можуть і орендарі квартир, якщо мають офіційний договір і рахунок, на який вносять плату за квартиру. З 1 червня, відколи зросли тарифи на комунальні послуги, у Києві субсидію оформили 62 тис. киян. Середній розмір знижки на комірне - 160 гривень, кажуть в КМДА.

"Майже кожна особа бажаюча, яка хоче отримати субсидію, вона має на це право. Одне основне обмеження, яке залишається, це придбання на суму понад 50 тис. грн в минулому році", - зазначила начальник райуправління праці та соціального захисту населення Тетяна Лактіонова.

Читайте также
Поделиться ссылкой ВКонтакте Поделиться ссылкой в Facebook Поделиться ссылкой в Twitter Поделиться новостью в ЖЖ Поделиться ссылкой в Моем Мире Поделиться ссылкой в Одноклассниках

08.07.2015 12:50 | Ольга Глазурина

Поиск:

Поиск по сайту
Экономические сводки Украины
Деньги в Украине ВКонтакте
Деньги в Украине в Facebook
Деньги в Украине в Твиттере
Деньги в Украине в Google+
Все права защищены © 2001-2020 Деньги в Украине
Любое копирование материалов с сайта dengiua.com без указания обратной активной гиперссылки на источник запрещено.