В центре внимания

НБУ визнав неплатоспроможним банк, лише тижнем раніше названий проблемним

НБУ визнав неплатоспроможним банк, лише тижнем раніше названий проблемним

ПАТ «Унікомбанк» через повну втрату ліквідності віднесено до категорії неплатоспроможних.

Про це йдеться у постанові Правління Національного банку України від 15 жовтня 2015 р. №704, повідомляє офіційний сайт регулятора.

До грудня 2014 року ПАТ «Унікомбанк» був зареєстрований і працював у Донецьку. Потім він, згідно з вимогами законодавства був перереєстрований поза територією АТО, у Львові. Проте значна частина його активів та застав залишилась в Донецькій області. Боржники перестали обслуговувати кредити і надходження коштів до банку майже припинилося.

6 жовтня 2015 року ПАТ «Унікомбанк» було визнано проблемним. Проте власники банку не вживали жодних заходів для підтримки його ліквідності, покращення фінансового стану та усунення порушень нормативно-правових актів Національного банку.

За даними статистичної звітності банку, на кореспондентському рахунку в НБУ залишку коштів немає. Залишок готівкових коштів є критично низьким та станом на 13 жовтня 2015 року становив 80 тис. грн., або ж 0,01% від зобов’язань банку та 2% від невиконаних операцій клієнтів. Таким чином, ПАТ «Унікомбанк» був неспроможний своєчасно та в повному обсязі виконувати законні вимоги кредиторів через недостатність коштів.

Згідно з пунктом 3 частини першої статті 76 Закону України “Про банки і банківську діяльність” Національний банк України зобов’язаний прийняти рішення про віднесення банку до категорії неплатоспроможних у разі встановлення фактів невідображення в бухгалтерському обліку документів клієнтів банку, що не виконані банком у встановлений  законодавством строк, після віднесення банку до категорії проблемних.

Вы не поверите! Как такое вообще возможно?!

Читайте также
Поделиться ссылкой ВКонтакте Поделиться ссылкой в Facebook Поделиться ссылкой в Twitter Поделиться новостью в ЖЖ Поделиться ссылкой в Моем Мире Поделиться ссылкой в Одноклассниках

18.10.2015 17:21 | Ольга Глазурина

Поиск:

Поиск по сайту
Экономические сводки Украины
Деньги в Украине ВКонтакте
Деньги в Украине в Facebook
Деньги в Украине в Твиттере
Деньги в Украине в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Деньги в Украине
Любое копирование материалов с сайта dengiua.com без указания обратной активной гиперссылки на источник запрещено.