В центре внимания

Суд визнав незаконним підвищення тарифів

Суд визнав незаконним підвищення тарифів

Тарифи на електроенергію, котрі Нацрегулятор збільшив в лютому 2015 року, визнані судом незаконними.

Про це повідомляє один з позивачів Анатолій Башловка.

Окружний адміністративний суд Києва видав постанову, де визнав незаконним лютневе підвищення тарифів на електроенергію.

Ряд громадських організацій оскаржив підвищення тарифів у травні цього року. І 8 вересня суд визнав постанову НКРЕКП від 26 лютого 2015 № 220 “Про встановлення тарифів на електроенергію, що відпускається населенню “незаконним і нечинним з моменту прийняття.

«У суді за допомогою юридичної аргументації ми довели, що на електроенергію тарифи необґрунтовано підвищені. Така ж ситуація з водовідведенням, з водопостачанням, з гарячою водою, газом. На сьогодні ми виграли першу інстанцію – після цього люди будуть мати право подати зустрічні позови до енерговиробників. Ми дали можливість простим українцям повернути переплачені гроші назад. Зробити перерахунок і не платити зайве. Сьогодні це перша ластівка – далі будуть інші ластівки, пов’язані з газом, водовідведенням та водопостачанням, іншими послугами», – сказав Башловка.

Незаконним підвищення тарифів визнане через те, що Комісія з регулювання в лютому 2015 року не мала повноважень підвищувати тариф. На момент прийняття постанови про зміну тарифу виняткові повноваження встановлювати тарифи на електроенергію мала тільки попередниця НКРЕКП – Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики (НКРЕ). А такі повноваження були надані НКРЕКП тільки законом від 4 червня 2015 року, який набув чинності 16 липня 2015. Тобто НКРЕКП в лютому не мала повноважень підвищувати ціни на світло.

Суд визнав незаконним підвищення тарифів

Суд визнав незаконним підвищення тарифів

Суд визнав незаконним підвищення тарифів

Вы не поверите! Как такое вообще возможно?!

Читайте также
Поделиться ссылкой ВКонтакте Поделиться ссылкой в Facebook Поделиться ссылкой в Twitter Поделиться новостью в ЖЖ Поделиться ссылкой в Моем Мире Поделиться ссылкой в Одноклассниках

08.11.2015 20:51 | Ольга Глазурина

Поиск:

Поиск по сайту
Экономические сводки Украины
Деньги в Украине ВКонтакте
Деньги в Украине в Facebook
Деньги в Украине в Твиттере
Деньги в Украине в Google+
Все права защищены © 2001-2024 Деньги в Украине
Любое копирование материалов с сайта dengiua.com без указания обратной активной гиперссылки на источник запрещено.