В центре внимания

Окупований Крим -- на межі голоду

Окупований Крим -- на межі голоду

В окупованому Криму вже закінчуються українські продукти. А ті, що залишились, зараз продають щораз дорожче.

У супермаркетах, де ще півтора місяці тому були українські продукти, зараз порожнеча. За 45 днів блокади в Криму закінчилися українські овочі. Деякі ціни вдвічі перевищують українські. Так, картопля на окупованому півострові, в перерахунку на наші гроші, коштує 13 гривень, тоді як на материковій Україні вона коштує максимум в 7 гривень.

Зросла і мінеральна вода – до блокади вона коштувала 20 російських рублів, а зараз підскочила до 65. А от закваски, кефір і свіжі йогурти з магазинів взагалі зникли.

Літрова пляшка молока у Севастополі коштує 75 рублів, а це 27 гривень. А залишки українського сиру продають по 700 рублів (250 гривень), у той час, як в Україні такий обійдеться максимум в сотню.

Експерти пояснюють: ціни на продукти зросли з двох причин. По-перше, собівартість продуктів у Росії вища, ніж в Україні. А по-друге, ці продукти ще треба завезти на півострів.

Вы не поверите! Как такое вообще возможно?!

Читайте также
Поделиться ссылкой ВКонтакте Поделиться ссылкой в Facebook Поделиться ссылкой в Twitter Поделиться новостью в ЖЖ Поделиться ссылкой в Моем Мире Поделиться ссылкой в Одноклассниках

08.11.2015 9:21 | Ольга Глазурина

Поиск:

Поиск по сайту
Экономические сводки Украины
Деньги в Украине ВКонтакте
Деньги в Украине в Facebook
Деньги в Украине в Твиттере
Деньги в Украине в Google+
Все права защищены © 2001-2024 Деньги в Украине
Любое копирование материалов с сайта dengiua.com без указания обратной активной гиперссылки на источник запрещено.