В центре внимания

Пенсії підвищено лише 70% пенсіонерів, визнає голова ПФУ

Пенсії підвищено лише 70% пенсіонерів, визнає голова ПФУ

Більше 70% пенсіонерів, або ж 8,6 мільйона чоловік, отримали підвищені пенсії.

Про це повідомив голова Пенсійного фонду України Олексій Зарудний на брифінгу в Києві.

“В цілому підвищення пенсій з 1 вересня торкнулося 8,6 мільйона з 12,3 мільйона наших пенсіонерів, тобто більше 70% людей отримали підвищення (пенсій – ред.)”, – сказав Зарудний.

За його словами, на ці цілі додатково спрямовано 4 млрд гривень, а збільшені соціальні виплати отримали 115 тис інвалідів та учасників війни, більше 67000 шахтарів, понад 80000 чоловік з сімей загиблих військовослужбовців та інші категорії пенсіонерів.

При цьому Зарудний зазначив, що підвищення пенсій відбулося на три місяці раніше запланованого терміну завдяки тому, що уряду вдалося знайти додаткові ресурси.

Нагадаємо, Кабінет міністрів ініціював з 1 вересня 2015 підвищення соціальних стандартів. Зокрема, мінімальна заробітна плата була встановлена на рівні 1 378 гривень, а мінімальна пенсія – 1 074 гривні. Крім того, була підвищена зарплата працівникам бюджетної сфери.

17 вересня Верховна Рада прийняла Закон “Про внесення змін до Закону України” Про державний бюджет України на 2015 рік “(№3060), яким передбачено збільшення планових доходів держбюджету на 14,3 мільярда гривень. За оцінками Міністерства фінансів, 10 млрд гривень з цієї суми будуть спрямовані на підвищення соціальних стандартів.

Такого Вы еще не видели! Посмотрите сами!

Читайте также
Поделиться ссылкой ВКонтакте Поделиться ссылкой в Facebook Поделиться ссылкой в Twitter Поделиться новостью в ЖЖ Поделиться ссылкой в Моем Мире Поделиться ссылкой в Одноклассниках

01.11.2015 9:51 | Ольга Глазурина

Поиск:

Поиск по сайту
Экономические сводки Украины
Деньги в Украине ВКонтакте
Деньги в Украине в Facebook
Деньги в Украине в Твиттере
Деньги в Украине в Google+
Все права защищены © 2001-2024 Деньги в Украине
Любое копирование материалов с сайта dengiua.com без указания обратной активной гиперссылки на источник запрещено.