В центре внимания

Саакашвілі вимагає від Яценюка вгамувати апетити "любих друзів"

Саакашвілі вимагає від Яценюка вгамувати апетити

Голова Одеської ОДА Михеїл Саакашвілі вимагає від прем'єра Арсенія Яценюка "приборкати апетити" свого соратника Миколи Мартиненка.

За його словами, контракт на поставку газу на Одеський припортовий завод дуже сумнівний, а "такі контракти заборонені в багатьох країнах світу".

"Якась австрійська прокладка, це навіть не компанія. Так пан Мартиненко звик працювати з "Енергоатомом" та іншими компаніями. Це класична аферистична фірма. У неї сайт з'явився кілька днів тому, а директор – 29-річна особа з Полтави. Раптом десь взяла стільки газу і хоче забрати звідси (з ОПЗ) стільки грошей", - обурився Саакашвілі.

У своєму дописі на Facebook Саакашвілі закликав прем'єра Яценюка "приборкати неприборканий апетит "любих друзів".

"А конкретно, своєї правої руки депутата Мартиненка. Я вимагаю від пана Яценюка негайно відмінити грабіжницький контракт із закупівлі газу Одеським припортовим заводом, щоб через фірму-прокладку не утекло з бюджету до кишень політиків 90 мільйонів доларів", - заявив губернатор.

Вы не поверите! Как такое вообще возможно?!

Читайте также
Поделиться ссылкой ВКонтакте Поделиться ссылкой в Facebook Поделиться ссылкой в Twitter Поделиться новостью в ЖЖ Поделиться ссылкой в Моем Мире Поделиться ссылкой в Одноклассниках

21.11.2015 20:21 | Ольга Глазурина

Поиск:

Поиск по сайту
Экономические сводки Украины
Деньги в Украине ВКонтакте
Деньги в Украине в Facebook
Деньги в Украине в Твиттере
Деньги в Украине в Google+
Все права защищены © 2001-2024 Деньги в Украине
Любое копирование материалов с сайта dengiua.com без указания обратной активной гиперссылки на источник запрещено.