В центре внимания

Шахраї ошукують українців на «енергоефективних кредитах»

Шахраї ошукують українців на «енергоефективних кредитах»

В Україні мають місце випадки шахрайства у наданні «енергоефективних» кредитів. Зловмисники агітують населення брати у них позики на термомодернізацію житла начебто в рамках державної програми.

Держенергоефективності констатувало виявлення випадків шахрайства та проведення сторонніми особами від імені Агентства агітацій населення до придбання у них в кредит енергоефективного обладнання та матеріалів начебто в рамках державної програми. Про це повідомили в прес-службі Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ.

«Держенергоефективності не має регіональних представництв та співробітників, які були б уповноважені ходити по оселям громадян з пропозиціями брати у них в кредит обладнання та матеріали за цією програмою. Будьте обережні під час зустрічі з такими особами. Перевіряйте у них офіційні посвідчення та документи», – попереджають в агентстві.

Українцям нагадали, – щоб взяти участь у державній програмі з енергоефективності, громадяни мають лише особисто звертатися до відділення одного з банків, уповноважених на кредитування за цією програмою, а саме: АТ «Ощадбанк», АБ «Укргазбанк», АТ «Укрексімбанк».

«Лише у цих банках громадяни можуть оформити кредити на придбання «негазових» котлів, енергоефективного обладнання і матеріалів та отримати відшкодування, передбачене програмою», – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, якщо кредит оформлено в інших установах, компенсація не передбачається.

Сухое мясо из Японии, вы глазам не поверите!

Читайте также
Поделиться ссылкой ВКонтакте Поделиться ссылкой в Facebook Поделиться ссылкой в Twitter Поделиться новостью в ЖЖ Поделиться ссылкой в Моем Мире Поделиться ссылкой в Одноклассниках

06.09.2015 15:51 | Ольга Глазурина

Поиск:

Поиск по сайту
Экономические сводки Украины
Деньги в Украине ВКонтакте
Деньги в Украине в Facebook
Деньги в Украине в Твиттере
Деньги в Украине в Google+
Все права защищены © 2001-2019 Деньги в Украине
Любое копирование материалов с сайта dengiua.com без указания обратной активной гиперссылки на источник запрещено.