В центре внимания

У Львів прийшов багатий інвестор

У Львів прийшов багатий інвестор

Центр розробок і досліджень компанії (R&D офіс) офіційно з’явиться у Львові вже в першому кварталі наступного 2016 року.

Саме до цього часу шведська компанія повинна отримати погодження державних органів та завершити всі формальності.

Нещодавно компанія Ericsson купила ІТ-компанію Ericpol. Ця польсько-українсько-білоруська компанія, офіс якої розташовано у Львові, вже досить давно співпрацює з Ericsson. Але після придбання її шведською компанією вона перетвориться на офіційний офіс Ericsson.

"Купуючи підрозділи в Польщі та Україні, Ericsson отримає комплексні програмні розробки в галузі безпровідного доступу, хмарних технологій та IP, використання яких дозволить забезпечити безперервність бізнес-процесів", — йдеться в прес-релізі компанії.

За словами радника міського голови Львова Іллі Кенігштейна, пропозицію Ericsson інвестувати в Україну зробив Дмитро Шимків, заступник голови адміністрації президента України в кінці січня 2015 року на Світовому економічному форумі в Давосі.

"Представники українського уряду зустрічалися з СЕО компанії Ericsson Хансом Вестбергом (Hans Vestberg) і запропонували йому можливість запустити R&D офіс компанії в Україні. Шведи, у властивій їм манері, сприйняли цю пропозицію всерйоз і почали вивчати інфраструктури різних міст. В результаті обрали Львів. Частково це відбулось через те, що у Львові є відділення їх партнерів Ericpol. Але я хочу вірити, що це відбулось ще й тому, що Ericsson формально вважає Львів одним з найбільш перспективних міст з точки зору розвитку ІТ-інфраструктури", — написав Кенігштейн на своїй сторінці в Facebook.

На сьогодні у львівському відділенні придбаної компанії працює близько 200 спеціалістів. Як розповів ZAXID.NET представник Ericsson Ukraine Ігор Пігарєв, всі вони перейдуть на роботу в компанію Ericsson.

Інших подробиць угоди в компанії наразі не розголошують. Натомість, спеціалізовані видання повідомляють, що на даний момент новий менеджмент не планує особливих змін у львівському підрозділі. Планують зберегти чинні умови праці для львів’ян.

Лише з початку 2015 року, компанія Ericsson стала уже третьою крупною міжнародною компанією, яка вирішила інвестувати у Львів.

Нагадаємо, японська компанія Fujikura вже розпочала пошук працівників заводу з виробництва автопроводки, який буде побудований в індустріальному парку "Рясне-2". Компанія планує створити щонайменше три тисячі робочих місць на підприємстві, а загальні інвестиції складуть понад $75 млн. В свою чергу, індустріальний парк повинен збудувати ще один новий інвестор – голландська компанія "СТР", яка планує вкласти в будівництво 50 млн євро, а також залучати кошти підприємств, які будуть в майбутньому працювати на території парку. Українська дочірня структура компанії називається "Сіті Парк Львів".

Такого Вы еще не видели! Посмотрите сами!

Читайте также
Поделиться ссылкой ВКонтакте Поделиться ссылкой в Facebook Поделиться ссылкой в Twitter Поделиться новостью в ЖЖ Поделиться ссылкой в Моем Мире Поделиться ссылкой в Одноклассниках

01.11.2015 14:21 | Ольга Глазурина

Поиск:

Поиск по сайту
Экономические сводки Украины
Деньги в Украине ВКонтакте
Деньги в Украине в Facebook
Деньги в Украине в Твиттере
Деньги в Украине в Google+
Все права защищены © 2001-2024 Деньги в Украине
Любое копирование материалов с сайта dengiua.com без указания обратной активной гиперссылки на источник запрещено.