В центре внимания

У вкладників ще одного банку з’явився привід для хвилювання

У вкладників ще одного банку з’явився привід для хвилювання

Національний банк України прийняв рішення про віднесення ПАТ «Банк «Національні інвестиції» до категорії неплатоспроможних.

Про це йдеться в постанові Правління Національного банку № 613, повідомляє прес-служба НБУ.

«Непрозорість цілої низки операцій банку та стрімке суттєве скорочення ліквідних коштів стали причиною віднесення його до категорії проблемних та введення в банк куратора», — йдеться в повідомленні.

Після цього було встановлено факти невідображення ПАТ «Банк «Національні інвестиції» у бухгалтерському обліку документів клієнтів, що не виконані у встановлений законодавством строк. «Через це, згідно з пунктом 3 частини першої статті 76 Закону України «Про банки і банківську діяльність» Національний банк України зобов’язаний прийняти рішення про віднесення банку до категорії неплатоспроможних», — повідомили в НБУ.

За словами першого заступника Голови Національного банку Олександра Писарука, банки з непрозорою структурою власності найчастіше потрапляють до ФГВФО саме через проведення ризикових та непрозорих операцій, які в результаті приводять до втрати ліквідності.

Зазначається, що Національний банк з особливою увагою відслідковує операції банків з непрозорою структурою власності. Крім того, Фонд гарантування вкладів може визнати нікчемними операції банку, якщо буде доведено, що вони спричинили погіршення фінансового стану установи або настання її неплатоспроможності.

Он просто снимал море и пляж, как вдруг:

Читайте также
Поделиться ссылкой ВКонтакте Поделиться ссылкой в Facebook Поделиться ссылкой в Twitter Поделиться новостью в ЖЖ Поделиться ссылкой в Моем Мире Поделиться ссылкой в Одноклассниках

21.09.2015 1:38 | Ольга Глазурина

Поиск:

Поиск по сайту
Экономические сводки Украины
Деньги в Украине ВКонтакте
Деньги в Украине в Facebook
Деньги в Украине в Твиттере
Деньги в Украине в Google+
Все права защищены © 2001-2019 Деньги в Украине
Любое копирование материалов с сайта dengiua.com без указания обратной активной гиперссылки на источник запрещено.