В центре внимания

Українці відмовляються від використання газу

Українці відмовляються від використання газу

В Україні села, в яких є газ, відмовляються від «блакитного» палива. З недавніх пір газ для українців став практично розкішшю і вони шукають, чим замінити плити та котли.

Так, житель села Обарів, Рівненської області, щоб витратити менше газу при обігріві будинку, опалює тільки півкімнати. Каже, що, повна оплата за тепло в хаті коштуватиме йому 1700-1800 грн. Ця сума – це розмір його пенсії.

Таких сіл в Україні більше 20 тисяч.

Мешканець села Іванівка переїхав два роки тому з Києва. Думав, що життя подешевшає. Але ні. Якщо на продуктах заощадити виходить, то на інших зручностях доводиться згадувати перевірені часом альтернативи. Зараз будує піч, щоб опалювати хату дровами. Приводити її в робочий стан почав ще з зими минулого року. Коли зрозумів, що за обігрів всього будинку можна платити мінімум в два рази менше.

«Торік мінімум виходило 300 кубів газу за місяць. При нинішніх цінах це виходить 2100 грн на газ. Це на мінімумі», - говорить він.

На претензії українців Уряд розводить руками. Адже російський газ для країни тільки дорожчає, та й одна з вимог Міжнародного Валютного Фонду при виділенні кредитів Україні - в рази збільшити тарифи. Тому й доводиться викручуватися населенню країни хто як може.

Вы не поверите! Как такое вообще возможно?!

Читайте также
Поделиться ссылкой ВКонтакте Поделиться ссылкой в Facebook Поделиться ссылкой в Twitter Поделиться новостью в ЖЖ Поделиться ссылкой в Моем Мире Поделиться ссылкой в Одноклассниках

21.11.2015 19:21 | Ольга Глазурина

Поиск:

Поиск по сайту
Экономические сводки Украины
Деньги в Украине ВКонтакте
Деньги в Украине в Facebook
Деньги в Украине в Твиттере
Деньги в Украине в Google+
Все права защищены © 2001-2024 Деньги в Украине
Любое копирование материалов с сайта dengiua.com без указания обратной активной гиперссылки на источник запрещено.