В центре внимания

Українську землю пропонують полити водою на три мільярди

Українську землю пропонують полити водою на три мільярди

Світовий банк може виділити Україні до трьох мільярдів доларів на зрошувальні системи. Про це заявив міністр аграрної політики і продовольства Олексій Павленко.

"У нас була зустріч зі Світовим банком. Ми ще раз обговорювали проект, пов'язаний зі зрошенням. Проект дуже великий. Прийняте рішення, що Світовий банк дає своїх експертів... створена координаційна група з питань відновлення і розвитку систем зрошення", - заявив Павленко .

За його словами, за умови наявності зрошувального комплексу, врожайність може зрости майже в 2,5 рази. "Робоча група Світового банку вже об'їхала п'ять областей з перевіркою й аналізом і підтвердила скрутне становище. Зараз ми переходимо на технічну частину аналізу, щоб зрозуміти, скільки потрібно дати грошей і скільки потрібно відновлювати", - зазначив Павленко.

За його словами, максимальні інвестиції можуть досягти майже 3 млрд доларів. Зараз зрошувальні системи в Україні зношені на 82%. Загальна площа зрошуваних земель в країні становить 1,8 млн гектарів.

Нагадаємо, що напередодні ще у лютому Саудівська Аравія пропонувала поза мільярд доларів на українські зрошувальні системи.

Читайте также
Поделиться ссылкой ВКонтакте Поделиться ссылкой в Facebook Поделиться ссылкой в Twitter Поделиться новостью в ЖЖ Поделиться ссылкой в Моем Мире Поделиться ссылкой в Одноклассниках

21.07.2015 14:20 | Ольга Глазурина

Поиск:

Поиск по сайту
Экономические сводки Украины
Деньги в Украине ВКонтакте
Деньги в Украине в Facebook
Деньги в Украине в Твиттере
Деньги в Украине в Google+
Все права защищены © 2001-2020 Деньги в Украине
Любое копирование материалов с сайта dengiua.com без указания обратной активной гиперссылки на источник запрещено.