В центре внимания

В Україні раптово здорожчали помідори

В Україні раптово здорожчали помідори

Через підвищений експортний попит ціни на тепличні помідори в Україні за поточний тиждень зросли майже вдвічі.

Сьогодні оптом тепличний томат господарства пропонують за 20-22 грн/кг (0,81-0,89 євро/кг), тоді як напередодні минулих вихідних відпускні ціни формувалися в діапазоні 10-13 грн кг (0,48-0,52 євро/кг).

Аналітики пояснюють зростання цін підвищеним експортним попитом на томат. При цьому Польща разом з Білоруссю і країни Прибалтики сьогодні є в трійці найбільших покупців українських помідорів.

«Ситуація на зовнішньому ринку сьогодні дійсно цілком сприяє початку експорту в ЄС, адже, приміром, польський помідор зараз коштує мінімум на 40-50% дорожче, ніж український, — коментує ситуацію Тетяна Гетьман, керівник проекту «АПК-Інформ: овочі та фрукти». — Проте, як показав досвід цього року, однієї лише різниці в цінах недостатньо для повноцінного виходу на ринок ЄС.

У цьому сезоні господарства виконали величезну роботу щодо адаптації української продукції до вимог європейських покупців. Цей період був досить болючим для наших виробників, адже європейські компанії нерідко повертали українському постачальнику всю партію продукції через високий відсоток браку.

Сьогодні відразу кілька господарств регулярно ведуть відвантаження томата в Прибалтику та Польщу і цей факт можна сміливо віднести до проривів поточного плодоовочевого сезону».

Вы не поверите! Как такое вообще возможно?!

Читайте также
Поделиться ссылкой ВКонтакте Поделиться ссылкой в Facebook Поделиться ссылкой в Twitter Поделиться новостью в ЖЖ Поделиться ссылкой в Моем Мире Поделиться ссылкой в Одноклассниках

18.10.2015 13:51 | Ольга Глазурина

Поиск:

Поиск по сайту
Экономические сводки Украины
Деньги в Украине ВКонтакте
Деньги в Украине в Facebook
Деньги в Украине в Твиттере
Деньги в Украине в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Деньги в Украине
Любое копирование материалов с сайта dengiua.com без указания обратной активной гиперссылки на источник запрещено.