В центре внимания

Збори акціонерів «Укрнафти» пройдуть за ґратами

Збори акціонерів «Укрнафти» пройдуть за ґратами

Зал засідань всередині будівлі, в якій 22 липня зберуться акціонери, огороджений металевими ґратами.

Про це пише OilNews із посиланням на джерело в «Нафтогазі».

У той же час, як повідомляється, біля входу в офіс компанії помічені молоді люди у камуфляжі. «Приват» також має намір суттєво обмежити доступ на збори акціонерів 22 липня, передає «Економічна правда».

«Були біля офісу « Укрнафти». Ґрати ніхто не збирається знімати. Навіть зал для проведення зборів, як нам стало відомо, огородили гратами. Керівництво «Укрнафти» каже, що завтра на збори пустять тільки представника НАКу з довіреністю на голосування, інших Коломойський наказав не пускати. Між будівлею і гратами ходять якісь «тітушкі», – розповів співрозмовник.

Як повідомлялося раніше, керівництво ПАТ «Укрнафта» відмовляється демонтувати металеву решітку на вході в будівлю головного офісу компанії за адресою Нестерівський провулок, 3-5 напередодні проведення зборів акціонерів ПАТ.

«Спілкувалися з нинішнім керівництвом «Укрнафти» з приводу проведення зборів 22. Незважаючи на обіцянки Коломойського на Наглядовій раді зрізати решітки на будівлі до зборів, керівництво «Укрнафти» не отримувало таких вступних і збирається проводити збори в клітці», – зазначив співрозмовник.

Нагадаємо, огорожа з металевої решітки навколо офісу «Укрнафти» виставили 22 квітня після того, як Верховна Рада прийняла закон про зниження кворуму, який дав державі шанс на повернення контролю над найбільшим добувним підприємством.

Також навколо будівлі були помічені озброєних автоматами бійців, як пізніше з’ясувалося, з приватної охоронної фірми «Привату».

Як відомо, 22 липня відбудуться збори акціонерів ПАТ «Укрнафта» на якому мають обрати нового главу компанії та затвердити питання про виплату дивідендів за 2014.

50% + 1 акція «Укрнафти» належить «Нафтогазу», близько 42% – компаніям, афільованим з групою «Приват» Ігоря Коломойського.

Читайте также
Поделиться ссылкой ВКонтакте Поделиться ссылкой в Facebook Поделиться ссылкой в Twitter Поделиться новостью в ЖЖ Поделиться ссылкой в Моем Мире Поделиться ссылкой в Одноклассниках

22.07.2015 10:35 | Ольга Глазурина

Поиск:

Поиск по сайту
Экономические сводки Украины
Деньги в Украине ВКонтакте
Деньги в Украине в Facebook
Деньги в Украине в Твиттере
Деньги в Украине в Google+
Все права защищены © 2001-2020 Деньги в Украине
Любое копирование материалов с сайта dengiua.com без указания обратной активной гиперссылки на источник запрещено.