В центре внимания

Газ подешевшає з 1 лютого - Нафтогаз

Газ подешевшає з 1 лютого - Нафтогаз

Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" анонсувала зниження ціни на природний газ для промислових споживачів з 1 лютого.

У середньому вартість блакитного палива для різних категорій споживачів знизиться на 2%, повідомила прес-служба компанії.

"Цінові пропозиції диференційовані залежно від обсягів закупівлі, умов оплати та стану попередніх розрахунків. Рівні кінцевих цін для зазначених категорій споживачів становлять від 7354 до 8366 тисяч гривень за тисячу кубометрів", - йдеться в прес-релізі. Ціни для різних категорій споживачів опубліковані на офіційному сайті НАК "Нафтогаз".

Нагадаємо, 1 січня "Нафтогаз" вже знижував ціни для промислових і бюджетних підприємств. НАК "Нафтогаз України" в січні-вересні 2015 поставив споживачам 14,83 млрд куб. м природного газу, або 71% від загального обсягу ринку за цей період.

Читайте также
Поделиться ссылкой ВКонтакте Поделиться ссылкой в Facebook Поделиться ссылкой в Twitter Поделиться новостью в ЖЖ Поделиться ссылкой в Моем Мире Поделиться ссылкой в Одноклассниках

23.01.2016 19:46 | Ольга Глазурина

Поиск:

Поиск по сайту
Экономические сводки Украины
Деньги в Украине ВКонтакте
Деньги в Украине в Facebook
Деньги в Украине в Твиттере
Деньги в Украине в Google+
Все права защищены © 2001-2020 Деньги в Украине
Любое копирование материалов с сайта dengiua.com без указания обратной активной гиперссылки на источник запрещено.