В центре внимания

Гривню обіцяють зміцнити до свят

Гривню обіцяють зміцнити до свят

Запасів вугілля на складах і теплоелектростанціях вистачить щонайменше на місяць стабільної роботи енергооб’єктів. Хоча надалі питання з постачанням вугілля потребує нових рішень. Одне із них — очікувана поставка з ПАР на рівні 250 тисяч тонн антрациту, який не видобувають на підконтрольній Україні території Донбасу. Про це доповів міністр енергетики та вугільної промисловості Володимир Демчишин.

Накопичено й достатню кількість газу в підземних сховищах. Тому будь-якої залежності від додаткових поставок російського газового монополіста «Газпрому» немає. «Зараз у сховищах понад 16 мільярдів кубометрів. Цього достатньо для проходження опалювального сезону з поставками тільки з Європейського Союзу», — говорить вiн. Те саме стосується і ядерного палива для АЕС — його вистачить аж до наступного вересня. Причому частину необхідних поставок у 2016 році може забезпечити компанія Westinghouse.

Виступав у парламентській залі й перший заступник міністра фінансів Ігор Уманський. Він спробував заспокоїти народних депутатів словами, що ослаблення гривні, яке спостерігається останнім часом, має тимчасовий характер. Воно зумовлено сезонним чинником і тиском надлишкової готівки, однак до Новорічних і Різдвяних свят гривня має шанси на зміцнення.

Він також повідомив, що вже в понеділок Кабінет Міністрів планує подати законопроект «Про реструктуризацію зобов’язань громадян України за кредитами в іноземній валюті, отриманими на придбання єдиного житла (іпотечні кредити)» до Верховної Ради. Цей законопроект може стосуватися близько 38 тисяч українських сімей.

Читайте также
Поделиться ссылкой ВКонтакте Поделиться ссылкой в Facebook Поделиться ссылкой в Twitter Поделиться новостью в ЖЖ Поделиться ссылкой в Моем Мире Поделиться ссылкой в Одноклассниках

29.11.2015 20:21 | Ольга Глазурина

Поиск:

Поиск по сайту
Экономические сводки Украины
Деньги в Украине ВКонтакте
Деньги в Украине в Facebook
Деньги в Украине в Твиттере
Деньги в Украине в Google+
Все права защищены © 2001-2024 Деньги в Украине
Любое копирование материалов с сайта dengiua.com без указания обратной активной гиперссылки на источник запрещено.