В центре внимания

Компанія «Хюндай Корпорейшн» хоче відкрити завод у Львівській області

Компанія «Хюндай Корпорейшн» хоче відкрити завод у Львівській області

Корейська компанія «Хюндай Корпорейшн» (Hyundai Corporation) розглядає можливість створення на Львівщині спільного україно-корейського виробництва.

Голова представництва «Хюндай Корпорейшн» в Україні Ілля Джонг під час зустрічі із головою ЛОДА Олегом Синюткою розповів, що компанія давно працює на українському ринку і має намір розширювати свої потужності на території України. При цьому не лише у сфері залізничної інфраструктури, а й у інших напрямках, інформує прес-служба ЛОДА.

«Наша мета – розвиток проектів в Україні та завоювання нових ринків центральної та східної Європи. Компанія хоче розвиватися, саме тому важливо знайти хорошого партнера, - розповів Ілля Джонг. - Ми маємо намір створити спільне підприємство. Львівщина є дуже привабливою для нас і ми розглядаємо можливість розміщення виробничої бази на території Львівської області. Саме тому й хотіли б розглянути програми для інвесторів. Думаю, що ми знайдемо спільні точки дотику».

За його словами, уже відбулася зустріч з керівником одного із підприємств Львівщини, яке «Хюндай Корпорейшн» розглядає як потенційного партнера.

Своєю чергою Олег Синютка окреслив переваги Львівщини: її розташування, інфраструктуру, безпеку, стабільну політичну ситуацію. Окрім цього, за словами очільника Львівської ОДА, в області здійснюється супровід інвестиційних проектів. Також він зазначив, що особливістю є те, що на Львівщині збереглася традиція машинобудування та легко можна буде зайти висококваліфікованих спеціалістів у даній сфері.

«Сподіваюся, що наша наступна зустріч матиме практичний характер. «Хюндай» – це успішний бренд, - сказав Олег Синютка. - Ми дуже зацікавлені у тому, щоб виробнича база всесвітньовідомої компанії була розміщена саме тут. Для нас важливо, щоб такий партнер, як ваша компанія, був у Львівській області».

Олег Синютка також запропонував корейській стороні надати технічні вимоги для розміщення виробництва.

Ілля Джонг у коментарі ZAXID.NET повідомив, що у Львівській області корейську корпорацію цікавлять залізнична галузь та сонячна енергетика.

«Є багато підприємств, з якими ми можемо співпрацювати у перспективі. Окрім того, територіально у Львівської області дуже вигідне розташування, що дозволило б нам у майбутньому вийти на ринки центральної Європи. Для нашої компанії цікаво розвивати короткотермінові проекти в Україні. А на тривалий термін ми хочемо розвивати проекти у центрально-східній Європі», - каже Ілля Джонг.

«Для нас пріоритетною є залізнична галузь, оскільки ми вже давно працюємо з «Укрзалізницею». Ми поставили прекрасні електропоїзди «Укрзалізиці» і обслуговуємо їх. Тому ми б хотіли розширити нашу співпрацю із залізницею. Ми розглядаємо проекти створення спільного підприємства для випуску електропоїздів. Але на даний момент нас цікавить співпраця із компанією «Електрон», яка випускає трамваї. Ми зустрічались із керівництвом цієї компанії і бачимо можливості для співпраці», - повідомив представник компанії «Хюндай Корпорейшн».

За його словами, іншими цікавими для корейської корпорації галузями є енергетика. «У першу чергу сонячна енергетика», - додав він. Джонг також зазначив, що поки рано говорити про конкретні терміни впровадження того або іншого інвестиційного проекту, але наступного року буде запрацює спеціальна група, яка почне працювати над можливістю створення спільного українсько-корейського підприємства.

Читайте также
Поделиться ссылкой ВКонтакте Поделиться ссылкой в Facebook Поделиться ссылкой в Twitter Поделиться новостью в ЖЖ Поделиться ссылкой в Моем Мире Поделиться ссылкой в Одноклассниках

19.12.2015 23:21 | Ольга Глазурина

Поиск:

Поиск по сайту
Экономические сводки Украины
Деньги в Украине ВКонтакте
Деньги в Украине в Facebook
Деньги в Украине в Твиттере
Деньги в Украине в Google+
Все права защищены © 2001-2020 Деньги в Украине
Любое копирование материалов с сайта dengiua.com без указания обратной активной гиперссылки на источник запрещено.