В центре внимания

На початку січня очікується нове зростання цін, - всі подробиці

На початку січня очікується нове зростання цін, - всі подробиці

Зростання цін сповільнюється, і ситуацію з інфляцією в Україні поки можна вважати стабільною.

Про це кажуть експерти, що вивчили прогнози НБУ і реальну інфляцію в нашій країні.

За їх словами, в Нацбанку прогнозували до грудня 2015 року інфляцію в 42,9 відсотків, проте в реальності вона не перевищила 42,3 відсотків. До кінця поточного року, знову ж таки, за прогнозами НБУ, інфляція наблизиться до 46,1 відсоткам. Виходить, що у відомстві не виключають нове зростання цін на продовольчі товари перед новорічними святами.

Експерти вважають, що основний виток інфляції українці пережили цієї весни, і найгірший сценарій вже позаду. Однак фахівці оптимістично налаштовані. На їхню думку, після весняного «затишшя» зростання цін очікується в кінці грудня – початку січня. Як стверджують фахівці, весняне зростання цін українці починають відчувати на своїх гаманцях тільки зараз, коли доводиться оплачувати комуналку за новими тарифами.

З початку опалювального сезону квартплата сильно підвищилася, і більшість громадян скоро влізуть у великі борги, незважаючи на субсидії. Ціни на продукти продовжать зростати, але не значно.

Читайте также
Поделиться ссылкой ВКонтакте Поделиться ссылкой в Facebook Поделиться ссылкой в Twitter Поделиться новостью в ЖЖ Поделиться ссылкой в Моем Мире Поделиться ссылкой в Одноклассниках

13.12.2015 16:17 | Ольга Глазурина

Поиск:

Поиск по сайту
Экономические сводки Украины
Деньги в Украине ВКонтакте
Деньги в Украине в Facebook
Деньги в Украине в Твиттере
Деньги в Украине в Google+
Все права защищены © 2001-2020 Деньги в Украине
Любое копирование материалов с сайта dengiua.com без указания обратной активной гиперссылки на источник запрещено.