В центре внимания

Організація і контроль бізнес-процесів компанії

Організація і контроль бізнес-процесів компанії

Сьогодні без спеціального програмного забезпечення контролювати і організовувати різні процеси в компанії буде практично нездійсненним завданням. Тому правильно підібрати ліцензійне ПЗ з необхідним функціоналом першорядне завдання для керівника. 1С Управління невеликою фірмою для України 8.3, редакції 1.6 дозволяє ефективно вирішувати управлінські завдання на підприємствах малого та середнього бізнесу не залежно від діяльності вашої організації. Програмне забезпечення дозволяє вирішувати величезний перелік питань, але особливу увагу розробники приділили функціональними можливостями в плануванні і контролі виконання робіт, обліку ресурсів підприємства і різних операцій на виробництві. Природно, жодна організація не може обійтися без бухгалтерського відділу. Розглянуте ПЗ створювалося таким чином, щоб обмін даними з 1С Бухгалтерія 8.3 відбувався максимально зрозуміло і оперативно. Клієнти можуть вибрати будь-який варіант програми для максимально зручного її використання (у тому числі доступна і мобільна версія ПЗ).

Можливості програми будуть корисними не тільки керівному складу, а й відділу маркетингу. Ціла підсистема "CRM" розроблена для підвищення ефективності вашого відділу продажів. Вести базу даних по зустрічах з кожним клієнтам, вести облік дзвінків, e-mail розсилки. Так само ви зможете без зусиль організувати сегментацію клієнтської бази за різними реквізитами. Так само цілий розділ програми відведено під роботу з продажами. Але для максимально зручного управління торговими операціями, можна придбати додаткову програму. 1С Управління торгівлею для України 8.3 (редакція 3.1). В цьому випадку можливості будуть суттєво розширені. Але навіть розділ "Продажі" програми 1С Управління невеликою фірмою для України дозволяє вносити в базу контрагентів і товари (послуги), реєструвати замовлення з необхідними опціями. Контролювати відвантаження і оплату так само можна без особливих зусиль.

Природно, вище були розглянуті тільки деякі можливості програмного забезпечення. Детальніше ви можете дізнатися про функціонал від безпосереднього постачальника, що буде займатися установкою та оновленням програми на вашій комп'ютерній техніці. Компанія НЕТСОФТ надає тільки ліцензовані програми для роботи на території України і їх повне оновлення і супровід. Для того аби купити 1С Управління невеликою фірмою для України, отримати безкоштовну версію Мікро (на одне робоче місце) чи вибрати інші програми для обліку та управління бізнесом ви можете зайшовши на сайт компанії НЕТСОФТ www.netsoft.com.ua. Якщо ви використовуєте типову(незмінену) конфігурацію, то обслуговування 1С Управління невеликою фірмою та інших програм, буде простим, адже програмам сама завантажить та встановить наявні оновлення з сайту розробника (оновлення для версій програм Мікро та Базова — безкоштовні).

Читайте также
Поделиться ссылкой ВКонтакте Поделиться ссылкой в Facebook Поделиться ссылкой в Twitter Поделиться новостью в ЖЖ Поделиться ссылкой в Моем Мире Поделиться ссылкой в Одноклассниках

27.07.2018 11:46 | Ольга Глазурина

Поиск:

Поиск по сайту
Экономические сводки Украины
Деньги в Украине ВКонтакте
Деньги в Украине в Facebook
Деньги в Украине в Твиттере
Деньги в Украине в Google+
Все права защищены © 2001-2024 Деньги в Украине
Любое копирование материалов с сайта dengiua.com без указания обратной активной гиперссылки на источник запрещено.