В центре внимания

Пересилати гроші легко та зручно

Пересилати гроші легко та зручно

Кожна людина дбає про безпеку своїх фінансових накопичень, особливо під час далеких подорожей, відпусток чи відряджень. Лишень уявіть собі ситуацію, коли ви опинилися в чужій країні, а у вас закінчилися гроші, або якийсь злочинець вкрав вашого гаманця. Вам нічого не залишиться, окрім митарства. Але прогрес не стоїть на місці, і необхідність повторювати обряди «предків» та ховати грошів білизну чи шкарпетки, все не є потрібним чи актуальним. Переказ з картки на картку – це безпечний та легкий спосіб зберегти кошти в цілісності та не перейматися питанням перевезення величезної суми грошей. Провести операцію по переказу грошової суми може кожен охочий, хто має банківську картку та відповідні реквізити відправника та отримувача. Для початку вам необхідно в відповідне поле ввести номер картки відправника, котрий складається із шістнадцяти цифр.

Потім ввести темнім дії картки відправника (місяць та рік) і код CVV (три цифри, написані на зворотному боці картки). Після виконання базового введення даних, ви обираєте суму переказу коштів та вписуєте номер картки отримувача. Вся процедура переказу займає лише кілька хвилин, а кошти переводяться на інший рахунок майже миттєво. Максимально допустима сума одноразового переказу складає 14 840 гривень, з урахуванням комісії банку. За одну добу ви можете здійснити 25 платежів на загальну суму 75 тисяч гривень. Усього за місяць ви маєте змогу зробити лише два платежі максимального добового номіналу, тобто на 150 тисяч гривень. Переказ грошових одиниць може відбуватися з карток будь-якого банку країни. До того ж, сервіс переводу доступний в будь-яку годину дня та ночі та працює без перерв та вихідних.

Це не просто прогресивний спосіб пересилати гроші в найвіддаленіші куточки країни та світу, але й найбезпечніший. В умовах нестабільності економіки та низьких норм моралі певних осіб, такий спосіб трансферу грошових вкладень забезпечує вам цілковите збереження всіє грошової суми та гарантує її недоторканність за сторони третіх облич. Якщо у вас виникають будь-які питання, оператори гарячої лінії проконсультують вас та допоможуть уникнути непередбачуваних проблем при проведенні переводу. Щоб перевірити стан вашого трансферу, необхідно ввести лише номер переказу та ер телефону. Не відкладайте на потім те, що можна переслати просто зараз, використовуйте функцію переказу коштів між картками, та будьте впевнені в їх захищеності!

Читайте также
Поделиться ссылкой ВКонтакте Поделиться ссылкой в Facebook Поделиться ссылкой в Twitter Поделиться новостью в ЖЖ Поделиться ссылкой в Моем Мире Поделиться ссылкой в Одноклассниках

03.10.2017 18:07 | Ольга Глазурина

Поиск:

Поиск по сайту
Экономические сводки Украины
Деньги в Украине ВКонтакте
Деньги в Украине в Facebook
Деньги в Украине в Твиттере
Деньги в Украине в Google+
Все права защищены © 2001-2022 Деньги в Украине
Любое копирование материалов с сайта dengiua.com без указания обратной активной гиперссылки на источник запрещено.