В центре внимания

Провідний український провайдер кабельного телебачення й інтернету підвищує тарифи

Провідний український провайдер кабельного телебачення й інтернету підвищує тарифи

Група компаній «Воля» з 1 лютого підвищує тарифи на телекомунікаційні послуги в середньому на 7%.

Про це повідомили у прес-службі «Волі».

Зокрема, абонентська плата в ТБ-пакеті «Стартовий» зросте на 7,8% — 97 грн/міс., в пакеті «Оптимальний» — на 3,7%, до 140 грн/міс.

Повний перелік тарифів і їх зміни доступні на офіційному сайті ДК «Воля».

У прес-службі повідомили, що підвищення тарифів пов’язане з потребами провайдера компенсувати збільшені витрати за фактом показників інфляції 2015 року. «Ці дії вимушені: купівля контенту від провідних світових постачальників, підтримка мереж — оновлення обладнання мереж, інвестиції в поліпшення абонентських пристроїв, запровадження нових технологій (ОТТ, EuroDOCSIS) — усе це вимагає постійних витрат», — заявили у компанії.

«При цьому слід наголосити, що не менше 55% — це валютна складова, яка безпосередньо пов’язана з курсом гривні до долара США або євро, який також практично подвоївся. Відповідно, значно зросли і витрати», — пояснюють у «Волі».

У групі також додали, що зміна абонплати стосуватиметься лише частини тарифних планів і не торкнеться соціальних пакетів.

ДК «Воля» перебуває в управлінні приватної міжнародної інвестиційної компанії SigmaBleyzer і фонду Providence Equity Partners.

Окрім столиці, де ТОВ «Воля-кабель» є провідним провайдером послуг кабельного телебачення і має суттєву частку на ринку послуг інтернет-доступу, група також присутня більш ніж у 30 містах країни, де надає послуги під брендом «Воля».

Читайте также
Поделиться ссылкой ВКонтакте Поделиться ссылкой в Facebook Поделиться ссылкой в Twitter Поделиться новостью в ЖЖ Поделиться ссылкой в Моем Мире Поделиться ссылкой в Одноклассниках

16.01.2016 20:47 | Ольга Глазурина

Поиск:

Поиск по сайту
Экономические сводки Украины
Деньги в Украине ВКонтакте
Деньги в Украине в Facebook
Деньги в Украине в Твиттере
Деньги в Украине в Google+
Все права защищены © 2001-2019 Деньги в Украине
Любое копирование материалов с сайта dengiua.com без указания обратной активной гиперссылки на источник запрещено.