В центре внимания

Росія визначила знижку на газ для України в першому кварталі

Росія визначила знижку на газ для України в першому кварталі

Прем'єр-міністр РФ Дмітрій Мєдвєдєв підписав постанову про розмір мита при поставках газу в Україну на перший квартал 2016 року. Про це йдеться на офіційному сайті правової інформації.

Документом визначено формулу, за якою обчислюватиметься розмір мита при поставках газу в Україну в першому кварталі.

Згідно з постановою, при раніше оголошеній інформації, що контрактна ціна на перший квартал складе $230 за тис. кубометрів, передбачається, що розмір знижки до контрактної ціни (встановлюється на розмір експортного мита) складе $17,77 за тис. кубометрів. Відповідно, пропонована ціна - близько $212,23 за тис. кубометрів.

Нагадаємо, 25 листопада Газпром заявив, що припинив постачати газ до України через закінчення передоплати. Цього дня Яценюк доручив припинити закупівлю російського газу, але продовжити транспортувати його до Європи.

У Газпромі визначили, що розрахункова ціна на газ для України в першому кварталі 2016 року становитиме $230 за тисячу кубометрів.

Міністр енергетики та вугільної промисловості України Володимир Демчишин говорив, що Україна готова закуповувати газ у РФ в першому кварталі 2016 тільки при зниженні ціни до рівня менше $200 за 1 тис. куб. м відповідно до ринкової кон'юнктури.

Російська сторона встановлює ціну для "Нафтогазу України" шляхом надання знижки за рахунок спеціального мита, орієнтуючись на спотові ціни на газ в Європі. На даний момент форвардні контракти на перший квартал на європейських хабах торгуються на рівні $170 за 1 тис. кубометрів.

Читайте также
Поделиться ссылкой ВКонтакте Поделиться ссылкой в Facebook Поделиться ссылкой в Twitter Поделиться новостью в ЖЖ Поделиться ссылкой в Моем Мире Поделиться ссылкой в Одноклассниках

02.01.2016 13:23 | Ольга Глазурина

Поиск:

Поиск по сайту
Экономические сводки Украины
Деньги в Украине ВКонтакте
Деньги в Украине в Facebook
Деньги в Украине в Твиттере
Деньги в Украине в Google+
Все права защищены © 2001-2020 Деньги в Украине
Любое копирование материалов с сайта dengiua.com без указания обратной активной гиперссылки на источник запрещено.