В центре внимания

Що таке ІПН?

Що таке ІПН?

ІПН або індивідуальний податковий номер - це ідентифікатор платника податків, який надається фізичним особам-підприємцям. Аналогом ІПН для юридичних осіб є ЄДРПОУ. ІПН складається з 10-значного номеру, ЄДРПОУ містить 8-значний код. Знаючи ІПН або ЄДРПОУ організації, ви легко можете отримати всю необхідну інформацію про неї. Для цього вам необхідно скористуватися пошуковою системою і пройти за посиланням: https://www.6264.com.ua/list/199387.

Які дані надаються системою при здійсненні перевірки контрагента за ІПН?

Вказавши ІПН контрагента, з яким ви плануєте мати партнерські та ділові відносини, ви можете дізнатись всю необхідну інформацію про компанію, а саме:

  • дані про засновника, рік реєстрації та адресу;
  • види діяльності, які може здійснювати компанія;
  • дійсний статус (чи не є компанія банкрутом, або не знаходиться у стадії закриття;
  • наявність штрафів та санкцій, або заборгованостей;
  • відкриті судові провадження.

Інформація, що ви отримуєте при пошуку, є актуальною саме на момент здійснення вами запиту. Це велика перевага, завдяки якій ви можете уникнути ризиків при співпрацюванні з ненадійними партнерами.

Наголошуємо на те, що система пошуку працює повністю в автоматичному режимі. Для цього вам знадобиться витратити лише декілька хвилин свого часу. Проте, користь від отриманих даних є значною!

Де знайти ІПН контрагента?

Якщо вас цікавить ІПН ФОПу, або код ЄДРПОУ юридичної особи, дізнатися його ви можете з уставної документації компанії, надіславши запит керівництву або працівникам компанії. Чи просто звернувшись до бухгалтерії!

Пам’ятайте, що партнери, з якими ви співпрацюєте, їх репутація може суттєво вплинути на вашу власну, та репутацію вашої компанії! Тому ретельно відбирайте контрагентів та детально аналізуйте інформацію щодо них!

Читайте также
Поделиться ссылкой ВКонтакте Поделиться ссылкой в Facebook Поделиться ссылкой в Twitter Поделиться новостью в ЖЖ Поделиться ссылкой в Моем Мире Поделиться ссылкой в Одноклассниках

03.05.2019 20:33 | Ольга Глазурина

Поиск:

Поиск по сайту
Экономические сводки Украины
Деньги в Украине ВКонтакте
Деньги в Украине в Facebook
Деньги в Украине в Твиттере
Деньги в Украине в Google+
Все права защищены © 2001-2024 Деньги в Украине
Любое копирование материалов с сайта dengiua.com без указания обратной активной гиперссылки на источник запрещено.