В центре внимания

"Я Roshen робив "для себе", а не на продаж" - партнер президента

Про намір президента Петра Порошенка продати Roshen, гендиректор корпорації В'ячеслав Москалевський дізнався з преси. Він не розуміє, навіщо президент заявив про це, заявив гендиректор.

Якщо корпорацію продавати, то спершу потрібно було звільнити його.

"У мене є свій пакет акцій, І я тут працюю. Розумієте? Можу сказати, що я разом з ним свою частку не збираюся продавати. Я тут вже більше 20 років працюю. Я відразу сказав, що коли Петро Олексійович буде продавати корпорацію, перше, що він повинен зробити, - призначити замість мене якусь людину, оскільки я цим займатися не буду. Бо я це робив для себе, а не на продаж", - додав Москалевський.

Він не розуміє, чому повинен продатись саме Roshen.

"У суспільстві з'явилося засудження президента: що, мовляв, хотів продавати, але не продає. Чесно кажучи, я взагалі не розумію, навіщо Петро Олексійович заявив про продаж і чому він повинен продати саме Roshen, а не, наприклад - 5 каналу. Мені незрозуміло. Але мені було відразу зрозуміло, що тут, в Україні, ніхто нічого не купить, поки тут йде війна", - додав він.

Фабрику в російському місті Липецьк, оцінили в 200 мільйонів доларів і виставили на продаж. Але її купувати ніхто не схотів.

"Але як тільки ми це зробили, всі реальні покупці пішли в підпілля. Ми жартуємо, що як тільки туди втік Янукович, в Росії почалися ті самі речі, що й у нас при ньому. Покупців нормальних немає, залишилися одні менти і феесбешники", - заявив Москалевський.

Під час обрання виборів та після них, президент заявляв, що продасть свою кондитерську корпорацію. Учора під час прес-конференції Порошенко розповів що передав свій пакет акцій в управління "сліпому трасту", яким керує інвестиційний банк.

Читайте также
Поделиться ссылкой ВКонтакте Поделиться ссылкой в Facebook Поделиться ссылкой в Twitter Поделиться новостью в ЖЖ Поделиться ссылкой в Моем Мире Поделиться ссылкой в Одноклассниках

16.01.2016 15:44 | Ольга Глазурина

Поиск:

Поиск по сайту
Экономические сводки Украины
Деньги в Украине ВКонтакте
Деньги в Украине в Facebook
Деньги в Украине в Твиттере
Деньги в Украине в Google+
Все права защищены © 2001-2020 Деньги в Украине
Любое копирование материалов с сайта dengiua.com без указания обратной активной гиперссылки на источник запрещено.