В центре внимания

Як оцінити нерухомість?

Як оцінити нерухомість?

Щодня багато людей вирішують продати свою земельну ділянку або нерухомість через різні причини. Це може бути переїзд до іншого міста або країни, продаж квартири, що дісталася у спадок, розлучення або інша важка життєва ситуація. У будь-якому разі, така людина потребує допомоги кваліфікованого експерта, який може надати послугу оцінки майна. Звичайно, можна встановити ціну на квартиру самостійно, орієнтуючись на приблизну вартість житла в цьому районі, але не факт, що у такому разі ця ціна буде відповідною. Щоб швидше продати майно, треба встановити правильну ціну, яка залежить від різних факторів. Середня вартість одного квадратного метра є абстрактним поняттям, адже квартири в будинку можуть бути в абсолютно різному стані, на одній вулиці можуть стояти будинки, що будувалися у 1950-го та у 2000-х роках.

Тому у кожному конкретному випадку нерухомість треба оцінювати індивідуально. Оцінці підлягають не лише будинки та квартири, а ще й автомобілі, земельні ділянки – будь-яке майно, яке ви плануєте продавати. Слід обережно обирати таких спеціалістів, щоб не зіткнутися з шахраями. Треба звертатися по допомогу до перевірених фірм, які працюють вже не перший рік та мають певний досвід у таких справах. Якісна оцінка нерухомості може бути замовлена на сайті Zemocenka. Ця компанія працює з 2003 року, отже має великий досвід у таких справах. Тут надають послуги за прийнятною ціною та з прозорими умовами, оцінюють рухоме та нерухоме майно, земельні ділянки, комерційну нерухомість та роблять кадастрову оцінку землі.

Якщо вам необхідні послуги технічного виготовлення паспортів БТІ та консультації щодо питань реєстрації та інвентаризації усіх типів, також можете звернутися до цієї компанії.Тут працюють професійні геодезисти, фахівці у сфері кадастру, досвідчені юристи та проектувальники, які допомагають клієнтуоперативно оформити пакет документів та підтвердити їх в усіх необхідних інстанціях. Фірма допомагає значно заощадити дорогоцінний час. Дуже зручно, що вам не треба кудись їхати для того, щоб подати заявку. Це можна за пару хвилин зробити на сайті, залишивши ім’я, номер телефону та e-mail. Після узгодження зі співробітником фірми необхідних деталей, замовленні клієнта буде виконано у найкоротші терміни. Готові документі можуть відправити поштою, але можна забрати їх самостійно у Києві, якщо це буде зручно для клієнта.

Читайте также
Поделиться ссылкой ВКонтакте Поделиться ссылкой в Facebook Поделиться ссылкой в Twitter Поделиться новостью в ЖЖ Поделиться ссылкой в Моем Мире Поделиться ссылкой в Одноклассниках

08.08.2017 13:43 | Ольга Глазурина

Поиск:

Поиск по сайту
Экономические сводки Украины
Деньги в Украине ВКонтакте
Деньги в Украине в Facebook
Деньги в Украине в Твиттере
Деньги в Украине в Google+
Все права защищены © 2001-2022 Деньги в Украине
Любое копирование материалов с сайта dengiua.com без указания обратной активной гиперссылки на источник запрещено.