В центре внимания

Як сласти бізнес-план для вітчизняного інвестора

Як сласти бізнес-план для вітчизняного інвестора

Сьогоднішня молодь дуже самостійна та розвинута,можна сказати, що кожeн з них щойно випустившись з університету готовий до відкриття власного бізнесу, проте не кожен має достатню кількість грошей, щоб реалізувати власні ідеї. За своєю натурою кожен українець дуже прискіпливий до своїх грошей і знаючи, як тяжко їх зробляти, не коженготовий ризикувати для того, щоб стати інвестором для людини, яка не має гроші проте має чудову ідею. Люди, які дійсно хочуть чогось досягти в своєму житті і, на жаль, не мають стартапу, змушені звертатись до тих, хто на першому етапі готовий допомогти. Перш ніж звертатись до інвесторів зі своїми ідеями, необхідно скласти такий бізнес-план, щоб дійсно вразити людину. Про те як скласти бізнес план сьогодні і поговоримо.

Відкриття власного бізнесу на території України дійсно ризикова справа, адже лише декілька відсотків з них залишаються «в живих», і ще менший відсоток починає отримувати прибуток. Для того, щоб почати його отримувати, необхідно не тільки вкласти дуже багато коштів, але і прикласти немало зусиль для реклами, маркетингу і таке інше. Бізнес план потрібен для того, щоб людина наочно побачила які саме ідеї Ви готові реалізувати, що для цього потрібно, які кошти для цього потрібні і в який термін ви плануєте відбити вкладені кошти. Адже інвестор буде зацікавлений в тому, щоб ти якнайшвидше повернути свої кошти і дійсно побачити гарний результати спільної роботи. Для того, щоб скласти гідний бізнес-план для вітчизняного інвестора вам необхідно дотримуватись деяких правил, найдієвішим і найпопулярнішим є правило п'яти «П».

По-перше, це податки, необхідно робити всі розрахунки з дійсним на даний момент оподаткуванням. Друге "П" - це політика, все має відповідати дійсному законодавству і згідно політичних умов України. По-третє, вам необхідно потурбуватися про те, щоб на вас працював висококваліфікований персонал, адже на даний момент дуже важко знайти людей, які чесно відносяться до своєї праці і сумлінно. Четверте - це прогнозування, вам завжди потрібно бути готовим до будь яких обставин і враховувати всі ризики які можуть бути. І останній цьому списку, але не за значенням - це прибуток. Мабуть це є найцікавішою «п» серед всіх вищевказаних, адже в цьому зацікавлені інвестори, а і ви в першу чергу. Все що вам необхідно, це дотримувалась цих простих правил і у вас може вийти дійсно гідний бізнес-план, який сподобається інвесторам і він буде згідний профінансувати вашу ідею. Якщо ви налаштовані ризикувати і пробувати себе у бізнесі, то робіть все можливе, щоб досягти своєї цілі.

Читайте также
Поделиться ссылкой ВКонтакте Поделиться ссылкой в Facebook Поделиться ссылкой в Twitter Поделиться новостью в ЖЖ Поделиться ссылкой в Моем Мире Поделиться ссылкой в Одноклассниках

06.08.2018 15:34 | Ольга Глазурина

Поиск:

Поиск по сайту
Экономические сводки Украины
Деньги в Украине ВКонтакте
Деньги в Украине в Facebook
Деньги в Украине в Твиттере
Деньги в Украине в Google+
Все права защищены © 2001-2024 Деньги в Украине
Любое копирование материалов с сайта dengiua.com без указания обратной активной гиперссылки на источник запрещено.